Waar kan ik 21 Bridges (2019) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten 21 Bridges beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk 21 Bridges op

Samenvatting

21 Bridges

© Production Company

21 Bridges

Een omstreden NYPD -detective, wordt in een stadsbrede klopjacht geduwd voor een paar politieagent na het blootleggen van een enorme en onverwachte samenzwering. Terwijl de nacht zich ontvouwt, worden lijnen vervaagd over wie hij nastreeft en wie hem achtervolgt.

OmniGuide-recensie

21 Bridges

Een omstreden NYPD -detective, wordt in een stadsbrede klopjacht geduwd voor een paar politieagent na het blootleggen van een enorme en onverwachte samenzwering. Terwijl de nacht zich ontvouwt, worden lijnen vervaagd over wie hij nastreeft en wie hem achtervolgt.

Details

Jaar:
2019
Genre:
Misdaad Drama Aktie
Rating:
Duur:
99 min.
Acteurs:
Chadwick Boseman
J.K. Simmons
Sienna Miller

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over 21 Bridges uit 2019

In 21 Bridges spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Chadwick Boseman
  • J.K. Simmons
  • Sienna Miller

21 Bridges werd geregisseerd door Brian Kirk.

Je kunt de film 21 Bridges kijken op:

  • Netflix

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.