Waar kan ik 7 Days in Entebbe (2018) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten 7 Days in Entebbe beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk 7 Days in Entebbe op

Samenvatting

7 Days in Entebbe

© Production Company

7 Days in Entebbe

Geïnspireerd door de ware gebeurtenissen van de 1976 kaping van een Air France -vlucht op weg van Tel Aviv naar Parijs, en de meest gedurfde reddingsmissie ooit geprobeerd.

OmniGuide-recensie

7 Days in Entebbe

Geïnspireerd door de ware gebeurtenissen van de 1976 kaping van een Air France -vlucht op weg van Tel Aviv naar Parijs, en de meest gedurfde reddingsmissie ooit geprobeerd.

Details

Jaar:
2018
Genre:
Drama Geschiedenis Aktie
Rating:
Duur:
107 min.
Acteurs:
Batsheva Dance Company
Ben Schnetzer
Zina Zinchenko

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over 7 Days in Entebbe uit 2018

In 7 Days in Entebbe spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Batsheva Dance Company
  • Ben Schnetzer
  • Zina Zinchenko

7 Days in Entebbe werd geregisseerd door José Padilha.

Je kunt de film 7 Days in Entebbe kijken op:

  • Netflix

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.