Home / A Faster Horse (2015)

A Faster Horse
Film 2015

Waar kan ik A Faster Horse kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten A Faster Horse beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

David Gelb (Jiro Dreams of Sushi) pakt nog een eerbiedwaardige, geliefde en langdurige instelling aan: de Mustang, kroonjuweel van de Ford Fleet. Alleen deze instelling is in beroering.Terwijl de vijftigste verjaardag van de Mustang -benaderingen en de auto -industrie worstelt door de diepste dal van de financiële crisis, lanceert Ford een herontwerp.Nu worden de banen van werknemers in Ford's Flat Rock Assembly Plant, de verwachtingen van de duizenden Mustang -toegewijden en het levensonderhoud van de stad Detroit allemaal vierkant geplaatst op de schouders van Dave Pericak.Als hoofdprogramma -ingenieur zal hij de 2015 Mustang van Assembly Floor naar Showroom begeleiden - als hij alleen die vibratie uit het stuur kan halen.

85 min. Documentaire

Bekijk A Faster Horse op:

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen.

Details

Jaar

2015

Genre

Documentaire

Duur

85 min.

Regie

David Gelb

Acteurs

N/A

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over A Faster Horse uit 2015

In A Faster Horse spelen o.a. de volgende acteurs:

  • N/A

A Faster Horse werd geregisseerd door David Gelb.