Waar kan ik All Dogs Go to Heaven (1989) kijken?
Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten All Dogs Go to Heaven beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).
Bekijk All Dogs Go to Heaven op
Samenvatting
© Production Company
All Dogs Go to Heaven
Een hondengel, Charlie, sluipt terug naar de aarde vanuit de hemel, maar raakt uiteindelijk vriendschap met een weesmeisje dat met dieren kan spreken. In het proces leert Charlie dat vriendschap het meest hemelse geschenk van allemaal is.OmniGuide-recensie
All Dogs Go to Heaven
Een hondengel, Charlie, sluipt terug naar de aarde vanuit de hemel, maar raakt uiteindelijk vriendschap met een weesmeisje dat met dieren kan spreken. In het proces leert Charlie dat vriendschap het meest hemelse geschenk van allemaal is.Details
Jaar:
1989
Genre:
Animatie Komedie Avontuur
Rating:
Duur:
84 min.
Acteurs:
Burt Reynolds
Dom DeLuise
Loni Anderson
Dom DeLuise
Loni Anderson
Trailer
Bekijk trailer van All Dogs Go to Heaven
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over All Dogs Go to Heaven uit 1989
In All Dogs Go to Heaven spelen o.a. de volgende acteurs:
- Burt Reynolds
- Dom DeLuise
- Loni Anderson
All Dogs Go to Heaven werd geregisseerd door Dan Kuenster, Don Bluth en Gary Goldman.
Je kunt de film All Dogs Go to Heaven kijken op:
- HBO Max