Waar kan ik American Hero (2015) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten American Hero beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk American Hero op

Samenvatting

American Hero

© Production Company

American Hero

Melvin, een terughoudende held die verre van super is, onderdrukt al jaren zijn telekinetische krachten met drank, drugs en vrouwen. In het proces heeft hij in praktisch alles gefaald, vooral als ouder voor zijn zoon.Na een borstel met de dood besluit Melvin zijn krachten voorgoed te gebruiken en de straten van New Orleans op te ruimen met de hulp van zijn beste vriend/absoluut niet-een-sideKick, Lucille. Voor een man die het onmogelijke kan doen, kan het een gevecht zijn, zelfs hij kan niet winnen.

OmniGuide-recensie

American Hero

Melvin, een terughoudende held die verre van super is, onderdrukt al jaren zijn telekinetische krachten met drank, drugs en vrouwen. In het proces heeft hij in praktisch alles gefaald, vooral als ouder voor zijn zoon.Na een borstel met de dood besluit Melvin zijn krachten voorgoed te gebruiken en de straten van New Orleans op te ruimen met de hulp van zijn beste vriend/absoluut niet-een-sideKick, Lucille. Voor een man die het onmogelijke kan doen, kan het een gevecht zijn, zelfs hij kan niet winnen.

Details

Jaar:
2015
Genre:
Drama Komedie Aktie
Rating:
Duur:
86 min.
Acteurs:
Eddie Griffin
Luis Da Silva Jr.
Stephen Dorff

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over American Hero uit 2015

In American Hero spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Eddie Griffin
  • Luis Da Silva Jr.
  • Stephen Dorff

American Hero werd geregisseerd door Nick Love.

Je kunt de film American Hero kijken op:

  • Prime

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.