Waar kan ik And Soon the Darkness (2010) kijken?
Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten And Soon the Darkness beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).
Bekijk And Soon the Darkness op
Samenvatting
© Production Company
And Soon the Darkness
Wanneer haar vriend vermist wordt op het Franse platteland, ontmoet een Britse verpleegster een nutteloze lokale bevolking en een detective die iets lijkt te verbergen.OmniGuide-recensie
And Soon the Darkness
Wanneer haar vriend vermist wordt op het Franse platteland, ontmoet een Britse verpleegster een nutteloze lokale bevolking en een detective die iets lijkt te verbergen.Details
Jaar:
2010
Genre:
Drama Horror Mysterie
Rating:
Duur:
91 min.
Acteurs:
Amber Heard
Karl Urban
Odette Annable
Karl Urban
Odette Annable
Trailer
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over And Soon the Darkness uit 2010
In And Soon the Darkness spelen o.a. de volgende acteurs:
- Amber Heard
- Karl Urban
- Odette Annable
And Soon the Darkness werd geregisseerd door Marcos Efron.
Je kunt de film And Soon the Darkness kijken op:
- Netflix