Waar kan ik Apollo 13 (1995) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Apollo 13 beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Apollo 13 op

Samenvatting

Apollo 13

© Production Company

Apollo 13

NASA moet een strategie bedenken om Apollo 13 veilig naar de aarde terug te brengen nadat het ruimteschip enorme interne schade heeft opgelopen waardoor het leven van de drie astronauten aan boord in gevaar komt.

OmniGuide-recensie

Apollo 13

NASA moet een strategie bedenken om Apollo 13 veilig naar de aarde terug te brengen nadat het ruimteschip enorme interne schade heeft opgelopen waardoor het leven van de drie astronauten aan boord in gevaar komt.

Details

Jaar:
1995
Genre:
Drama Avontuur Geschiedenis
Rating:
Duur:
140 min.
Acteurs:
Bill Paxton
Kevin Bacon
Tom Hanks

Trailer

 


Bekijk trailer van Apollo 13

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Apollo 13 uit 1995

In Apollo 13 spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Bill Paxton
  • Kevin Bacon
  • Tom Hanks

Apollo 13 werd geregisseerd door Ron Howard.

Je kunt de film Apollo 13 kijken op:

  • Apple TV+

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.