Waar kan ik Ashes in the Snow (2018) kijken?
Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Ashes in the Snow beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).
Bekijk Ashes in the Snow op
Samenvatting
© Production Company
Ashes in the Snow
Tijdens de Tweede Wereldoorlog vindt een tienerkunstenaar de moed om haar creatieve geest vast te houden nadat zij en haar familie naar een Siberisch arbeidskamp zijn gestuurd.OmniGuide-recensie
Ashes in the Snow
Tijdens de Tweede Wereldoorlog vindt een tienerkunstenaar de moed om haar creatieve geest vast te houden nadat zij en haar familie naar een Siberisch arbeidskamp zijn gestuurd.Details
Jaar:
2018
Genre:
Drama Romantiek Geschiedenis
Rating:
Duur:
98 min.
Acteurs:
Bel Powley
Lisa Loven Kongsli
Martin Wallström
Lisa Loven Kongsli
Martin Wallström
Trailer
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over Ashes in the Snow uit 2018
In Ashes in the Snow spelen o.a. de volgende acteurs:
- Bel Powley
- Lisa Loven Kongsli
- Martin Wallström
Ashes in the Snow werd geregisseerd door Marius A. Markevicius.
Je kunt de film Ashes in the Snow kijken op:
- Netflix