Waar kan ik Bad Times at the El Royale (2018) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Bad Times at the El Royale beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Bad Times at the El Royale op

Samenvatting

Bad Times at the El Royale

© Production Company

Bad Times at the El Royale

Zeven vreemden die elk een geheim met zich mee dragen , ontmoeten in Lake Tahoe’s El Royale, een hotel met een duister verleden. Tijdens een allesbetekenende avond krijgt iedereen een kans om zich opnieuw te bewijzen, voordat het te laat is. Jeff Bridges, Chris Hemsworth, Jon Hamm, Dakota Johnson and Cynthia Erivo spelen in een sterrencast in BAD TIMES AT THE EL ROYALE.

OmniGuide-recensie

Bad Times at the El Royale

Zeven vreemden die elk een geheim met zich mee dragen , ontmoeten in Lake Tahoe’s El Royale, een hotel met een duister verleden. Tijdens een allesbetekenende avond krijgt iedereen een kans om zich opnieuw te bewijzen, voordat het te laat is. Jeff Bridges, Chris Hemsworth, Jon Hamm, Dakota Johnson and Cynthia Erivo spelen in een sterrencast in BAD TIMES AT THE EL ROYALE.

Details

Jaar:
2018
Genre:
Misdaad Drama Mysterie
Rating:
Duur:
141 min.
Acteurs:
Cynthia Erivo
Dakota Johnson
Jeff Bridges

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Bad Times at the El Royale uit 2018

In Bad Times at the El Royale spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Cynthia Erivo
  • Dakota Johnson
  • Jeff Bridges

Bad Times at the El Royale werd geregisseerd door Drew Goddard.

Je kunt de film Bad Times at the El Royale kijken op:

  • Apple TV+

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.