Waar kan ik Ballet Now (2018) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Ballet Now beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Ballet Now op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Ballet Now

© Production Company

Ballet Now

Featuring New York City Ballet's Prima Ballerina Tiler Peck - the first ever woman to be asked to curate The Music Center's famed BalletNOW program - and a diverse cast of world-class dancers from around the globe, the film follow...

OmniGuide-recensie

Ballet Now

Featuring New York City Ballet's Prima Ballerina Tiler Peck - the first ever woman to be asked to curate The Music Center's famed BalletNOW program - and a diverse cast of world-class dancers from around the globe, the film follow...

Details

Jaar:
2018
Genre:
Documentaire
Rating:
Duur:
74 min.
Acteurs:
Isabella Boylston
Preston Chamblee
Zachary Catazaro

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Ballet Now uit 2018

In Ballet Now spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Isabella Boylston
  • Preston Chamblee
  • Zachary Catazaro

Ballet Now werd geregisseerd door Steven Cantor.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.