Home / Behind Enemy Lines 3: Colombia (2009)

Behind Enemy Lines 3: Colombia
Film 2009

Waar kan ik Behind Enemy Lines 3: Colombia kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Behind Enemy Lines 3: Colombia beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Een speciale eenheid van de Amerikaanse marine wordt uitgezonden naar een gevaarlijk gebied in Colombia om de basis van de guerrillagroep 'FARC' te bezoeken. Als de mariniers eenmaal aangekomen zijn, raken ze verstrikt in een hinderlaag waarbij één van hun mannen gegijzeld wordt. De overige teamleden worden er van verdacht hoge officieren van de FARC en het Colombiaanse leger vermoord te hebben.

94 min. Aktie Thriller

Bekijk Behind Enemy Lines 3: Colombia op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen.

Details

Jaar

2009

Genre

Aktie, Thriller

Duur

94 min.

Regie

Tim Matheson

Acteurs

Joe Manganiello

Ken Anderson

Channon Roe

Yancey Arias

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Behind Enemy Lines 3: Colombia uit 2009

In Behind Enemy Lines 3: Colombia spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Channon Roe
  • Joe Manganiello
  • Ken Anderson
  • Yancey Arias

Behind Enemy Lines 3: Colombia werd geregisseerd door Tim Matheson.