Waar kan ik Big Time Adolescence (2019) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Big Time Adolescence beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Big Time Adolescence op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Big Time Adolescence

© Production Company

Big Time Adolescence

Een tiener in de voorsteden wordt volwassen wordt onder de destructieve begeleiding van zijn beste vriend, een doelloze universiteitsuitval.

OmniGuide-recensie

Big Time Adolescence

Een tiener in de voorsteden wordt volwassen wordt onder de destructieve begeleiding van zijn beste vriend, een doelloze universiteitsuitval.

Details

Jaar:
2019
Genre:
Drama Komedie
Rating:
Duur:
91 min.
Acteurs:
Griffin Gluck
Larry John Meyers
Michael Devine

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Big Time Adolescence uit 2019

In Big Time Adolescence spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Griffin Gluck
  • Larry John Meyers
  • Michael Devine

Big Time Adolescence werd geregisseerd door Jason Orley.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.