OmniGuide
Inloggen Registreren
Black Sea
Film 2014

Waar kan ik Black Sea kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Black Sea beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

In order to make good with his former employers, a submarine captain takes a job with a shadowy backer to search the depths of the Black Sea for a submarine rumored to be loaded with gold.

114 min. Avontuur Drama Thriller

Bekijk Black Sea op:

Apple TV+ Apple TV+ Kijk nu →

Details

Jaar

2014

Genre

Avontuur, Drama, Thriller

Duur

114 min.

Regie

Kevin Macdonald

Acteurs

Jude Law

Scoot McNairy

Ben Mendelsohn

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Black Sea uit 2014

In Black Sea spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Ben Mendelsohn
  • Jude Law
  • Scoot McNairy

Black Sea werd geregisseerd door Kevin Macdonald.

Je kunt de film Black Sea kijken op:

  • Apple TV+