Waar kan ik Brick Mansions (2014) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Brick Mansions beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Brick Mansions op

Samenvatting

Brick Mansions

© Production Company

Brick Mansions

An undercover Detroit cop navigates a dangerous neighborhood that's surrounded by a containment wall with the help of an ex-con in order to bring down a crime lord and his plot to devastate the entire city.

OmniGuide-recensie

Brick Mansions

An undercover Detroit cop navigates a dangerous neighborhood that's surrounded by a containment wall with the help of an ex-con in order to bring down a crime lord and his plot to devastate the entire city.

Details

Jaar:
2014
Genre:
Misdaad Thriller Aktie
Rating:
Duur:
90 min.
Acteurs:
David Belle
Paul Walker
RZA

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Brick Mansions uit 2014

In Brick Mansions spelen o.a. de volgende acteurs:

  • David Belle
  • Paul Walker
  • RZA

Brick Mansions werd geregisseerd door Camille Delamarre.

Je kunt de film Brick Mansions kijken op:

  • Netflix

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.