Waar kan ik Captain Kidd's Kids (1919) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Captain Kidd's Kids beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Captain Kidd's Kids op

Samenvatting

Captain Kidd's Kids

© Production Company

Captain Kidd's Kids

Na een wild vrijgezellenfeest bevindt onze held zich aan boord van een zeilschip waar hij talloze avonturen tegenkomt. In een droomreeks fantaseert hij dat het schip in beslag wordt genomen door een groep vrouwelijke piraten.

OmniGuide-recensie

Captain Kidd's Kids

Na een wild vrijgezellenfeest bevindt onze held zich aan boord van een zeilschip waar hij talloze avonturen tegenkomt. In een droomreeks fantaseert hij dat het schip in beslag wordt genomen door een groep vrouwelijke piraten.

Details

Jaar:
1919
Genre:
Komedie Korte film
Rating:
Duur:
20 min.
Acteurs:
'Snub' Pollard
Bebe Daniels
Harold Lloyd

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Captain Kidd's Kids uit 1919

In Captain Kidd's Kids spelen o.a. de volgende acteurs:

  • 'Snub' Pollard
  • Bebe Daniels
  • Harold Lloyd

Captain Kidd's Kids werd geregisseerd door Hal Roach.

Je kunt de film Captain Kidd's Kids kijken op:

  • HBO Max

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.