Waar kan ik Christmas is Cancelled (2021) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Christmas is Cancelled beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Christmas is Cancelled op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Christmas is Cancelled

© Production Company

Christmas is Cancelled

Voor de 29-jarige Emma komt de wereld op haar kop te staan wanneer haar vader aan een nieuwe relatie begint na het overlijden van haar moeder. Niet alleen omdat het een nieuwe relatie is, maar ook omdat het nieuwe vriendinnetje van haar vader een vriendin van Emma was tijdens haar middelbare schoolperiode. Emma accepteert dit niet en begint met het maken van plannen om het koppel uit elkaar te drijven tijdens de feestdagen.

OmniGuide-recensie

Christmas is Cancelled

Voor de 29-jarige Emma komt de wereld op haar kop te staan wanneer haar vader aan een nieuwe relatie begint na het overlijden van haar moeder. Niet alleen omdat het een nieuwe relatie is, maar ook omdat het nieuwe vriendinnetje van haar vader een vriendin van Emma was tijdens haar middelbare schoolperiode. Emma accepteert dit niet en begint met het maken van plannen om het koppel uit elkaar te drijven tijdens de feestdagen.

Details

Jaar:
2021
Genre:
Komedie Romantiek
Rating:
Duur:
95 min.
Acteurs:
Dermot Mulroney
Hayley Orrantia
Janel Parrish

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Christmas is Cancelled uit 2021

In Christmas is Cancelled spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Dermot Mulroney
  • Hayley Orrantia
  • Janel Parrish

Christmas is Cancelled werd geregisseerd door Prarthana Mohan.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.