Waar kan ik Come Worry with Us! (2013) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Come Worry with Us! beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Come Worry with Us! op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Come Worry with Us!

© Production Company

Come Worry with Us!

-Violinist Jessica Moss en zanger/gitarist Efrim Menuck worstelen om het ouderschap in evenwicht te brengen met het maken van muziek in hun internationaal geprezen band in Montreal (in Canada) Thee Silver Mt. Zion Memorial Orchestra.

OmniGuide-recensie

Come Worry with Us!

-Violinist Jessica Moss en zanger/gitarist Efrim Menuck worstelen om het ouderschap in evenwicht te brengen met het maken van muziek in hun internationaal geprezen band in Montreal (in Canada) Thee Silver Mt. Zion Memorial Orchestra.

Details

Jaar:
2013
Genre:
Documentaire Muziek Familie
Rating:
Duur:
81 min.
Acteurs:
Efrim Menuck
Jessica Moss
Thierry Amar

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Come Worry with Us! uit 2013

In Come Worry with Us! spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Efrim Menuck
  • Jessica Moss
  • Thierry Amar

Come Worry with Us! werd geregisseerd door Helene Klodawsky.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.