Waar kan ik Dark Forces (2020) kijken?
Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Dark Forces beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).
Bekijk Dark Forces op
Samenvatting
© Production Company
Dark Forces
Op zoek naar zijn zus zoekt een afvallige crimineel antwoorden in een smerig hotel waar hij een sinistere gast en romances een mysterieuze serveerster tegenkomt.OmniGuide-recensie
Dark Forces
Op zoek naar zijn zus zoekt een afvallige crimineel antwoorden in een smerig hotel waar hij een sinistere gast en romances een mysterieuze serveerster tegenkomt.Details
Jaar:
2020
Genre:
Horror Mysterie Aktie
Rating:
Duur:
81 min.
Acteurs:
Dale Carley
Eréndira Ibarra
Tenoch Huerta
Eréndira Ibarra
Tenoch Huerta
Trailer
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over Dark Forces uit 2020
In Dark Forces spelen o.a. de volgende acteurs:
- Dale Carley
- Eréndira Ibarra
- Tenoch Huerta
Dark Forces werd geregisseerd door Bernardo Arellano.
Je kunt de film Dark Forces kijken op:
- Netflix