OmniGuide
Inloggen Registreren
Dark Habits
Film 1983

Waar kan ik Dark Habits kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Dark Habits beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

A nightclub singer seeks refuge with gay nuns on dope in a Madrid convent.

114 min. Komedie Drama

Bekijk Dark Habits op:

Apple TV+ Apple TV+ Kijk nu →

Details

Jaar

1983

Genre

Komedie, Drama

Duur

114 min.

Regie

Pedro Almodóvar

Acteurs

Cristina Sánchez Pascual

Will More

Laura Cepeda

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Dark Habits uit 1983

In Dark Habits spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Cristina Sánchez Pascual
  • Laura Cepeda
  • Will More

Dark Habits werd geregisseerd door Pedro Almodóvar.

Je kunt de film Dark Habits kijken op:

  • Apple TV+