Waar kan ik Double Trouble (1984) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Double Trouble beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Double Trouble op

Samenvatting

Double Trouble

© Production Company

Double Trouble

De freewheeling manieren van een radiopresentator stoppen wanneer hij zijn lang verloren dochter en haar duivelse kind herbergt, tot grote ontzetting van zijn socialite-vriendin.

OmniGuide-recensie

Double Trouble

De freewheeling manieren van een radiopresentator stoppen wanneer hij zijn lang verloren dochter en haar duivelse kind herbergt, tot grote ontzetting van zijn socialite-vriendin.

Details

Jaar:
1984
Genre:
Komedie Aktie
Rating:
Duur:
99 min.
Acteurs:
April Clough
Bud Spencer
Terence Hill

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Double Trouble uit 1984

In Double Trouble spelen o.a. de volgende acteurs:

  • April Clough
  • Bud Spencer
  • Terence Hill

Double Trouble werd geregisseerd door Enzo Barboni.

Je kunt de film Double Trouble kijken op:

  • Netflix

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.