Waar kan ik Eagle Eye (2008) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Eagle Eye beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Eagle Eye op

Samenvatting

Eagle Eye

© Production Company

Eagle Eye

Uitvoerend producent Steven Spielberg brengt u het summum van een race-tegen-de-klok-thriller die u op het puntje van uw stoel houdt. Shia LaBeouf (Transformers) en Michelle Monaghan (Mission: Impossible 3) spelen twee gewone mensen die uit hun dagelijks leven worden gerukt als ze ‘geactiveerd’ worden als onderdeel van een high-tech moordsamenzwering. Hun ontsnappingspoging zit vol duizelingwekkende achtervolgingen en schokkende wendingen - maar waar moet je naartoe als de vijand overal is?

OmniGuide-recensie

Eagle Eye

Uitvoerend producent Steven Spielberg brengt u het summum van een race-tegen-de-klok-thriller die u op het puntje van uw stoel houdt. Shia LaBeouf (Transformers) en Michelle Monaghan (Mission: Impossible 3) spelen twee gewone mensen die uit hun dagelijks leven worden gerukt als ze ‘geactiveerd’ worden als onderdeel van een high-tech moordsamenzwering. Hun ontsnappingspoging zit vol duizelingwekkende achtervolgingen en schokkende wendingen - maar waar moet je naartoe als de vijand overal is?

Details

Jaar:
2008
Genre:
Thriller Mysterie Aktie
Rating:
Duur:
118 min.
Acteurs:
Michelle Monaghan
Rosario Dawson
Shia LaBeouf

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Eagle Eye uit 2008

In Eagle Eye spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Michelle Monaghan
  • Rosario Dawson
  • Shia LaBeouf

Eagle Eye werd geregisseerd door D.J. Caruso.

Je kunt de film Eagle Eye kijken op:

  • Netflix

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.