Waar kan ik El testigo (2018) kijken?
Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten El testigo beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).
Bekijk El testigo op
Samenvatting
© Production Company
El testigo
De Colombiaanse fotograaf Jesús Abad Colorado kijkt terug in zijn fotografische werk dat het Colombiaanse gewapende conflict afbeelt en bezoekt gebieden die erdoor worden getroffen, waaronder San José de Apartadó, Ganada en Bojayá om de phot ...OmniGuide-recensie
El testigo
De Colombiaanse fotograaf Jesús Abad Colorado kijkt terug in zijn fotografische werk dat het Colombiaanse gewapende conflict afbeelt en bezoekt gebieden die erdoor worden getroffen, waaronder San José de Apartadó, Ganada en Bojayá om de phot ...Details
Jaar:
2018
Genre:
Documentaire
Rating:
Duur:
76 min.
Acteurs:
Jesús Abad Colorado
Trailer
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over El testigo uit 2018
In El testigo spelen o.a. de volgende acteurs:
- Jesús Abad Colorado
El testigo werd geregisseerd door Kate Horne.
Je kunt de film El testigo kijken op:
- Netflix