Waar kan ik Ellie and Abbie (and Ellie's Dead Aunt) (2020) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Ellie and Abbie (and Ellie's Dead Aunt) beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Ellie and Abbie (and Ellie's Dead Aunt) op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Ellie and Abbie (and Ellie's Dead Aunt)

© Production Company

Ellie and Abbie (and Ellie's Dead Aunt)

17 -jarige Ellie worstelt om de moed te vinden om haar klasgenoot, Abbie, naar de formele te vragen. Gelukkig is haar tante Tara, een lesbienne die stierf in de 80 ' Om advies uit te delen, of Ellie het wil o ...

OmniGuide-recensie

Ellie and Abbie (and Ellie's Dead Aunt)

17 -jarige Ellie worstelt om de moed te vinden om haar klasgenoot, Abbie, naar de formele te vragen. Gelukkig is haar tante Tara, een lesbienne die stierf in de 80 ' Om advies uit te delen, of Ellie het wil o ...

Details

Jaar:
2020
Genre:
Komedie
Rating:
Duur:
82 min.
Acteurs:
Marta Dusseldorp
Sophie Hawkshaw
Zoe Terakes

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Ellie and Abbie (and Ellie's Dead Aunt) uit 2020

In Ellie and Abbie (and Ellie's Dead Aunt) spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Marta Dusseldorp
  • Sophie Hawkshaw
  • Zoe Terakes

Ellie and Abbie (and Ellie's Dead Aunt) werd geregisseerd door Monica Zanetti.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.