Waar kan ik Force of Nature (2020) kijken?
Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Force of Nature beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).
Bekijk Force of Nature op
Samenvatting
© Production Company
Force of Nature
Politieagenten die een appartementencomplex met orkaan evacueren, werken samen met een ragtag-groep huurders wanneer een vicieuze criminele bende binnenkomt om een overval te executeren.OmniGuide-recensie
Force of Nature
Politieagenten die een appartementencomplex met orkaan evacueren, werken samen met een ragtag-groep huurders wanneer een vicieuze criminele bende binnenkomt om een overval te executeren.Details
Jaar:
2020
Genre:
Misdaad Drama Aktie
Rating:
Duur:
91 min.
Acteurs:
David Zayas
Emile Hirsch
Mel Gibson
Emile Hirsch
Mel Gibson
Trailer
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over Force of Nature uit 2020
In Force of Nature spelen o.a. de volgende acteurs:
- David Zayas
- Emile Hirsch
- Mel Gibson
Force of Nature werd geregisseerd door Michael Polish.
Je kunt de film Force of Nature kijken op:
- Netflix