Waar kan ik Futur Drei (2020) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Futur Drei beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Futur Drei op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Futur Drei

© Production Company

Futur Drei

Second-generation Irani-German Parvis works at a refugee shelter where he meets brother and sister Irani refugees and develops a tenuous romance with Amon as his friends attempt refugee status.

OmniGuide-recensie

Futur Drei

Second-generation Irani-German Parvis works at a refugee shelter where he meets brother and sister Irani refugees and develops a tenuous romance with Amon as his friends attempt refugee status.

Details

Jaar:
2020
Genre:
Drama Romantiek
Rating:
Duur:
92 min.
Acteurs:
Banafshe Hourmazdi
Benny Radjaipour
Eidin Jalali

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Futur Drei uit 2020

In Futur Drei spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Banafshe Hourmazdi
  • Benny Radjaipour
  • Eidin Jalali

Futur Drei werd geregisseerd door Faraz Shariat.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.