Waar kan ik Gabbar Is Back (2015) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Gabbar Is Back beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Gabbar Is Back op

Samenvatting

Gabbar Is Back

© Production Company

Gabbar Is Back

Nadat een wraakzuchtige hogeschoolprofessor corruptie in de regering richt, neemt hij de naam aan ' Gabbar ' en wordt een held voor een moe publiek.

OmniGuide-recensie

Gabbar Is Back

Nadat een wraakzuchtige hogeschoolprofessor corruptie in de regering richt, neemt hij de naam aan ' Gabbar ' en wordt een held voor een moe publiek.

Details

Jaar:
2015
Genre:
Misdaad Drama Aktie
Rating:
Duur:
128 min.
Acteurs:
Akshay Kumar
Kareena Kapoor
Shruti Haasan

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Gabbar Is Back uit 2015

In Gabbar Is Back spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Akshay Kumar
  • Kareena Kapoor
  • Shruti Haasan

Gabbar Is Back werd geregisseerd door Radha Krishna Jagarlamudi.

Je kunt de film Gabbar Is Back kijken op:

  • Netflix

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.