Waar kan ik Giuseppe Makes a Movie (2014) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Giuseppe Makes a Movie beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Giuseppe Makes a Movie op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Giuseppe Makes a Movie

© Production Company

Giuseppe Makes a Movie

Director Adam Rifkin's wildly surreal, outrageously funny and strangely touching documentary about a truly Outsider Artist, Guiseppe Andrews, who has made 30 movies starring the seriously-impaired residents of his trailer park.

OmniGuide-recensie

Giuseppe Makes a Movie

Director Adam Rifkin's wildly surreal, outrageously funny and strangely touching documentary about a truly Outsider Artist, Guiseppe Andrews, who has made 30 movies starring the seriously-impaired residents of his trailer park.

Details

Jaar:
2014
Genre:
Documentaire
Rating:
Duur:
82 min.
Acteurs:
Giuseppe Andrews
Joey Murcia
Vietnam Ron

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Giuseppe Makes a Movie uit 2014

In Giuseppe Makes a Movie spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Giuseppe Andrews
  • Joey Murcia
  • Vietnam Ron

Giuseppe Makes a Movie werd geregisseerd door Adam Rifkin.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.