OmniGuide
Inloggen Registreren
In Order of Disappearance
Film 2014

Waar kan ik In Order of Disappearance kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten In Order of Disappearance beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Actiethriller waarin Stellan Skarsgård op wraak zint als zijn zoon het slachtoffer is van een vergismoord door een drugsbende en zo een oorlog ontketent tussen twee gevaarlijke gangsters.

116 min. Aktie Komedie Misdaad

Bekijk In Order of Disappearance op:

Apple TV+ Apple TV+ Kijk nu →

Details

Jaar

2014

Genre

Aktie, Komedie, Misdaad

Duur

116 min.

Regie

Hans Petter Moland

Acteurs

Stellan Skarsgård

Bruno Ganz

Pål Sverre Hagen

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over In Order of Disappearance uit 2014

In In Order of Disappearance spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Bruno Ganz
  • Pål Sverre Hagen
  • Stellan Skarsgård

In Order of Disappearance werd geregisseerd door Hans Petter Moland.

Je kunt de film In Order of Disappearance kijken op:

  • Apple TV+