Waar kan ik Julius in Winterland (2016) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Julius in Winterland beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Julius in Winterland op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Julius in Winterland

© Production Company

Julius in Winterland

Eight year old Julius lives at an orphanage and secretly believes in Santa Claus until he loses not only his belief in Santa but also himself. But then something strange happens, and suddenly Julius finds himself in a magic world.

OmniGuide-recensie

Julius in Winterland

Eight year old Julius lives at an orphanage and secretly believes in Santa Claus until he loses not only his belief in Santa but also himself. But then something strange happens, and suddenly Julius finds himself in a magic world.

Details

Jaar:
2016
Genre:
Animatie Familie
Rating:
Duur:
80 min.
Acteurs:
Albert Rudbeck Lindhardt
Bodil Jørgensen
Dennis Storhøi

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Julius in Winterland uit 2016

In Julius in Winterland spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Albert Rudbeck Lindhardt
  • Bodil Jørgensen
  • Dennis Storhøi

Julius in Winterland werd geregisseerd door Jacob Ley.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.