Waar kan ik Kid-Thing (2012) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Kid-Thing beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Kid-Thing op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Kid-Thing

© Production Company

Kid-Thing

Aan de rand van Austin scheurt de 10-jarige Annie rond op haar BMX-fiets, slingert het deeg bij auto's en slaat dingen op met haar honkbalknuppel. Haar vader, een geit-farmer-cum-demolitie-deby-chauffeur, doet weinig ouderschap.Annie heeft geen vrienden van haar leeftijd, dus haar dagelijkse routine is gevuld met eenzame onheil. Op een dag spelen in het bos, hoort ze de klagende oproep van een vrouw om hulp van een verlaten put.Hoewel Annie zich gedreven voelt om de put dagelijks te bezoeken, is ze niet zeker hoe ze moet omgaan met de benarde situatie van de vrouw.

OmniGuide-recensie

Kid-Thing

Aan de rand van Austin scheurt de 10-jarige Annie rond op haar BMX-fiets, slingert het deeg bij auto's en slaat dingen op met haar honkbalknuppel. Haar vader, een geit-farmer-cum-demolitie-deby-chauffeur, doet weinig ouderschap.Annie heeft geen vrienden van haar leeftijd, dus haar dagelijkse routine is gevuld met eenzame onheil. Op een dag spelen in het bos, hoort ze de klagende oproep van een vrouw om hulp van een verlaten put.Hoewel Annie zich gedreven voelt om de put dagelijks te bezoeken, is ze niet zeker hoe ze moet omgaan met de benarde situatie van de vrouw.

Details

Jaar:
2012
Genre:
Drama
Rating:
Duur:
83 min.
Acteurs:
David Wingo
Nathan Zellner
Sydney Aguirre

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Kid-Thing uit 2012

In Kid-Thing spelen o.a. de volgende acteurs:

  • David Wingo
  • Nathan Zellner
  • Sydney Aguirre

Kid-Thing werd geregisseerd door David Zellner.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.