OmniGuide
Inloggen Registreren
Last the Night
Film 2022

Waar kan ik Last the Night kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Last the Night beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

During the pandemic, a burned out teacher on the verge of a breakdown overhears his students making fun of him in a zoom class and vows revenge.

88 min. Horror Thriller

Bekijk Last the Night op:

Apple TV+ Apple TV+ Kijk nu →

Details

Jaar

2022

Genre

Horror, Thriller

Duur

88 min.

Regie

Nick Leisure

Acteurs

Brian Austin Green

Makena Taylor

Acoryé White

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Last the Night uit 2022

In Last the Night spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Acoryé White
  • Brian Austin Green
  • Makena Taylor

Last the Night werd geregisseerd door Nick Leisure.

Je kunt de film Last the Night kijken op:

  • Apple TV+