Waar kan ik Lee & Cindy C (1993) kijken?
Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Lee & Cindy C beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).
Bekijk Lee & Cindy C op
Samenvatting
© Production Company
Lee & Cindy C
In deze romantische tragikomedie botsen tegengestelde werelden wanneer een zogenaamde rockster en een Vlaamse crooner elkaar bij toeval ontmoeten en verliefd worden.OmniGuide-recensie
Lee & Cindy C
In deze romantische tragikomedie botsen tegengestelde werelden wanneer een zogenaamde rockster en een Vlaamse crooner elkaar bij toeval ontmoeten en verliefd worden.Details
Jaar:
1993
Genre:
Drama Biografie Aktie
Rating:
Duur:
120 min.
Acteurs:
Jason Scott Lee
Lauren Holly
Robert Wagner
Lauren Holly
Robert Wagner
Trailer
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over Lee & Cindy C uit 1993
In Lee & Cindy C spelen o.a. de volgende acteurs:
- Jason Scott Lee
- Lauren Holly
- Robert Wagner
Lee & Cindy C werd geregisseerd door Rob Cohen.
Je kunt de film Lee & Cindy C kijken op:
- Netflix