Waar kan ik Marie Antoinette (2006) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Marie Antoinette beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Marie Antoinette op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Marie Antoinette

© Production Company

Marie Antoinette

De film onderzoekt de effecten van een luxueuze maar vreselijk beperkende levensstijl op de jonge koningin en leidde uiteindelijk tot haar ongedaan maken.

OmniGuide-recensie

Marie Antoinette

De film onderzoekt de effecten van een luxueuze maar vreselijk beperkende levensstijl op de jonge koningin en leidde uiteindelijk tot haar ongedaan maken.

Details

Jaar:
2006
Genre:
Drama Biografie Geschiedenis
Rating:
Duur:
123 min.
Acteurs:
Jason Schwartzman
Kirsten Dunst
Rip Torn

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Marie Antoinette uit 2006

In Marie Antoinette spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Jason Schwartzman
  • Kirsten Dunst
  • Rip Torn

Marie Antoinette werd geregisseerd door Sofia Coppola.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.