Waar kan ik Men in Black 3 (2012) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Men in Black 3 beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Men in Black 3 op

Samenvatting

Men in Black 3

© Production Company

Men in Black 3

Wanneer de aarde wordt bedreigd door een buitenaardse aanval, reist agent J terug in de tijd om hun krachten te bundelen met een veel-jongemak K en de loop van de geschiedenis te veranderen.

OmniGuide-recensie

Men in Black 3

Wanneer de aarde wordt bedreigd door een buitenaardse aanval, reist agent J terug in de tijd om hun krachten te bundelen met een veel-jongemak K en de loop van de geschiedenis te veranderen.

Details

Jaar:
2012
Genre:
Komedie Avontuur Aktie
Rating:
Duur:
106 min.
Acteurs:
Josh Brolin
Tommy Lee Jones
Will Smith

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Men in Black 3 uit 2012

In Men in Black 3 spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Josh Brolin
  • Tommy Lee Jones
  • Will Smith

Men in Black 3 werd geregisseerd door Barry Sonnenfeld.

Je kunt de film Men in Black 3 kijken op:

  • Netflix
  • Apple TV+

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.