OmniGuide
Inloggen Registreren
Mr. Majestyk
Film 1974

Waar kan ik Mr. Majestyk kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Mr. Majestyk beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

A melon farmer battles organized crime and a hit man who wants to kill him.

103 min. Aktie Misdaad Drama

Bekijk Mr. Majestyk op:

Apple TV+ Apple TV+ Kijk nu →

Details

Jaar

1974

Genre

Aktie, Misdaad, Drama

Duur

103 min.

Regie

Richard Fleischer

Acteurs

Charles Bronson

Linda Cristal

Al Lettieri

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Mr. Majestyk uit 1974

In Mr. Majestyk spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Al Lettieri
  • Charles Bronson
  • Linda Cristal

Mr. Majestyk werd geregisseerd door Richard Fleischer.

Je kunt de film Mr. Majestyk kijken op:

  • Apple TV+