Home / My True Fairytale (2021)

My True Fairytale
Film 2021

Waar kan ik My True Fairytale kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten My True Fairytale beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Angie Goodwin rent weg na een gruwelijk auto-ongeluk om haar droom om een superheld te worden waar te maken.

86 min. Drama Mysterie Thriller

Bekijk My True Fairytale op:

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen.

Details

Jaar

2021

Genre

Drama, Mysterie, Thriller

Duur

86 min.

Regie

D. Mitry

Acteurs

Emma Kennedy

B.J. Mitchell

Morgan Lindholm

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over My True Fairytale uit 2021

In My True Fairytale spelen o.a. de volgende acteurs:

  • B.J. Mitchell
  • Emma Kennedy
  • Morgan Lindholm

My True Fairytale werd geregisseerd door D. Mitry.