Waar kan ik Nine Bullets (2022) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Nine Bullets beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Nine Bullets op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Nine Bullets

© Production Company

Nine Bullets

Voormalig burlesquedanseres Gypsy Moon (Lena Headey) is goed op weg haar leven te veranderen, tot ze haar 10-jarige buurjongen Sam thuis aantreft, die net getuige is geweest van de brute moord op zijn ouders. Op de vlucht voor haar ex én maffiabaas Jack (Sam Worthington) zet ze alles op alles om de jongen in veiligheid te brengen.

OmniGuide-recensie

Nine Bullets

Voormalig burlesquedanseres Gypsy Moon (Lena Headey) is goed op weg haar leven te veranderen, tot ze haar 10-jarige buurjongen Sam thuis aantreft, die net getuige is geweest van de brute moord op zijn ouders. Op de vlucht voor haar ex én maffiabaas Jack (Sam Worthington) zet ze alles op alles om de jongen in veiligheid te brengen.

Details

Jaar:
2022
Genre:
Thriller
Rating:
Duur:
97 min.
Acteurs:
Dean Scott Vazquez
Lena Headey
Sam Worthington

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Nine Bullets uit 2022

In Nine Bullets spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Dean Scott Vazquez
  • Lena Headey
  • Sam Worthington

Nine Bullets werd geregisseerd door Gigi Gaston.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.