OmniGuide
Inloggen Registreren
Nothing in Common
Film 1986

Waar kan ik Nothing in Common kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Nothing in Common beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

A successful advertising executive finds his freewheeling life crashing to a halt when his parents end their longtime marriage.

118 min. Komedie Drama Romantiek

Bekijk Nothing in Common op:

Apple TV+ Apple TV+ Kijk nu →

Details

Jaar

1986

Genre

Komedie, Drama, Romantiek

Duur

118 min.

Regie

Garry Marshall

Acteurs

Tom Hanks

Jackie Gleason

Eva Marie Saint

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Nothing in Common uit 1986

In Nothing in Common spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Eva Marie Saint
  • Jackie Gleason
  • Tom Hanks

Nothing in Common werd geregisseerd door Garry Marshall.

Je kunt de film Nothing in Common kijken op:

  • Apple TV+