Waar kan ik Ocean Waves (1993) kijken?
Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Ocean Waves beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).
Bekijk Ocean Waves op
Samenvatting
© Production Company
Ocean Waves
Student Taku herinnert zich twee jaar geleden aan de aankomst van de overdrachtsstudent Rikako ' en de noodlottige zomer die zijn band met zijn vriend Yutaka testte.OmniGuide-recensie
Ocean Waves
Student Taku herinnert zich twee jaar geleden aan de aankomst van de overdrachtsstudent Rikako ' en de noodlottige zomer die zijn band met zijn vriend Yutaka testte.Details
Jaar:
1993
Genre:
Drama Animatie Romantiek
Rating:
Duur:
76 min.
Acteurs:
Nobuo Tobita
Toshihiko Seki
Yoko Sakamoto
Toshihiko Seki
Yoko Sakamoto
Trailer
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over Ocean Waves uit 1993
In Ocean Waves spelen o.a. de volgende acteurs:
- Nobuo Tobita
- Toshihiko Seki
- Yoko Sakamoto
Ocean Waves werd geregisseerd door Tomomi Mochizuki.
Je kunt de film Ocean Waves kijken op:
- Netflix