OmniGuide
Inloggen Registreren
Paper Moon
Film 1973

Waar kan ik Paper Moon kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Paper Moon beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Ryan O’Neal speelt samen met zijn dochter Tatum in deze erg opgewekte, erg innemende en erggrappige ‘kostuumfilm’, waarvoor Tatum in haar eerste filmrol een Oscar® won. Ryan O’Nealspeelt de gladgetongde oplichter Moses Pray, die tijdens de Depressie met een auto vol luxe uitgevoerdebijbels door Kansas rijdt, met een gouden tand in een overtuigende glimlach, en met een lijst jongeweduwen als mogelijke gegadigden voor zijn waar. Addie (Tatum O’Neal) is een sigaretten rokende, negenjaar oude wees die zich bij Moses aansluit en erin slaagt de meesteroplichter een paar trucjes te leren.Madeline Kahn biedt een grappige, neurotische vertolking als Trixie Delight, die met hen meegaat. TotdatAddie bepaalt dat Trixie tussen Addie en Moses zou kunnen komen – wat natuurlijk niet mag gebeuren.

102 min. Komedie Misdaad Drama

Bekijk Paper Moon op:

Apple TV+ Apple TV+ Kijk nu →

Details

Jaar

1973

Genre

Komedie, Misdaad, Drama

Duur

102 min.

Regie

Peter Bogdanovich

Acteurs

Ryan O'Neal

Tatum O'Neal

Madeline Kahn

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Paper Moon uit 1973

In Paper Moon spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Madeline Kahn
  • Ryan O'Neal
  • Tatum O'Neal

Paper Moon werd geregisseerd door Peter Bogdanovich.

Je kunt de film Paper Moon kijken op:

  • Apple TV+