Home / Pimp Bullies (2011)

Pimp Bullies
Film 2011

Waar kan ik Pimp Bullies kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Pimp Bullies beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Five suspects holding a piece of the truth behind an unsolved crime.

78 min. Aktie Misdaad Thriller

Bekijk Pimp Bullies op:

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen.

Details

Jaar

2011

Genre

Aktie, Misdaad, Thriller

Duur

78 min.

Regie

Alfonso Rodríguez

Acteurs

Catalina Rodriguez

Gerardo Celasco

Ving Rhames

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Pimp Bullies uit 2011

In Pimp Bullies spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Catalina Rodriguez
  • Gerardo Celasco
  • Ving Rhames

Pimp Bullies werd geregisseerd door Alfonso Rodríguez.