Waar kan ik Quanto Tempo o Tempo Tem (2015) kijken?
Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Quanto Tempo o Tempo Tem beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).
Bekijk Quanto Tempo o Tempo Tem op
Samenvatting
© Production Company
Quanto Tempo o Tempo Tem
Experts leggen uit hoe verschillende beschavingen door de geschiedenis heen zijn begrepen, en waarom sommigen van ons er nooit genoeg van lijken te hebben.OmniGuide-recensie
Quanto Tempo o Tempo Tem
Experts leggen uit hoe verschillende beschavingen door de geschiedenis heen zijn begrepen, en waarom sommigen van ons er nooit genoeg van lijken te hebben.Details
Jaar:
2015
Genre:
Documentaire
Rating:
Duur:
76 min.
Acteurs:
André Comte-Sponville
Nilton Bonder
Tom Chatfield
Nilton Bonder
Tom Chatfield
Trailer
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over Quanto Tempo o Tempo Tem uit 2015
In Quanto Tempo o Tempo Tem spelen o.a. de volgende acteurs:
- André Comte-Sponville
- Nilton Bonder
- Tom Chatfield
Quanto Tempo o Tempo Tem werd geregisseerd door Adriana L. Dutra.
Je kunt de film Quanto Tempo o Tempo Tem kijken op:
- Netflix