Waar kan ik Shock Treatment (1981) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Shock Treatment beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Shock Treatment op

Samenvatting

Shock Treatment

© Production Company

Shock Treatment

Een vrouw checkt in bij een chique kliniek aan zee en begint te vermoeden dat er een vreselijk geheim kan zijn achter hun onconventionele anti-verouderingsbehandeling.

OmniGuide-recensie

Shock Treatment

Een vrouw checkt in bij een chique kliniek aan zee en begint te vermoeden dat er een vreselijk geheim kan zijn achter hun onconventionele anti-verouderingsbehandeling.

Details

Jaar:
1981
Genre:
Komedie Musical
Rating:
Duur:
94 min.
Acteurs:
Cliff De Young
Jessica Harper
Richard O'Brien

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Shock Treatment uit 1981

In Shock Treatment spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Cliff De Young
  • Jessica Harper
  • Richard O'Brien

Shock Treatment werd geregisseerd door Jim Sharman.

Je kunt de film Shock Treatment kijken op:

  • Netflix

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.