OmniGuide
Inloggen Registreren
Son of a Gun
Film 2014

Waar kan ik Son of a Gun kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Son of a Gun beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

JR busts out of prison with Brendan Lynch, Australia's most notorious criminal, and joins Lynch's gang for a gold heist that soon pits the two men against one another.

108 min. Aktie Misdaad Drama

Bekijk Son of a Gun op:

Apple TV+ Apple TV+ Kijk nu →

Details

Jaar

2014

Genre

Aktie, Misdaad, Drama

Duur

108 min.

Regie

Julius Avery

Acteurs

Ewan McGregor

Brenton Thwaites

Alicia Vikander

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Son of a Gun uit 2014

In Son of a Gun spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Alicia Vikander
  • Brenton Thwaites
  • Ewan McGregor

Son of a Gun werd geregisseerd door Julius Avery.

Je kunt de film Son of a Gun kijken op:

  • Apple TV+