Waar kan ik Songs of Repression (2020) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Songs of Repression beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Songs of Repression op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Songs of Repression

© Production Company

Songs of Repression

The inhabitants of a German colony in Chile share a dark past with violence and sexual abuse, but react in widely different ways when confronted with it today.

OmniGuide-recensie

Songs of Repression

The inhabitants of a German colony in Chile share a dark past with violence and sexual abuse, but react in widely different ways when confronted with it today.

Details

Jaar:
2020
Genre:
Documentaire Geschiedenis
Rating:
Duur:
88 min.
Acteurs:
Helga Bohnau
Horst Schaffrik
Jürgen Szurgelies

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Songs of Repression uit 2020

In Songs of Repression spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Helga Bohnau
  • Horst Schaffrik
  • Jürgen Szurgelies

Songs of Repression werd geregisseerd door Estephan Wagner en Marianne Hougen-Moraga.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.