Waar kan ik Team Marco (2019) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten Team Marco beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk Team Marco op

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen

Samenvatting

Team Marco

© Production Company

Team Marco

Young Marco's grandfather introduces Marco to bocce ball and to the neighborhood crew of old Italian men who play after Nonno moves in. With sport, laughter and love, Marco rounds up a team of neighborhood kids to take on Nonno's ...

OmniGuide-recensie

Team Marco

Young Marco's grandfather introduces Marco to bocce ball and to the neighborhood crew of old Italian men who play after Nonno moves in. With sport, laughter and love, Marco rounds up a team of neighborhood kids to take on Nonno's ...

Details

Jaar:
2019
Genre:
Drama Familie Komedie
Rating:
Duur:
92 min.
Acteurs:
Jacob Laval
Louis Cancelmi
Owen Vaccaro

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Team Marco uit 2019

In Team Marco spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Jacob Laval
  • Louis Cancelmi
  • Owen Vaccaro

Team Marco werd geregisseerd door Julio Vincent Gambuto.

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.