OmniGuide
Inloggen Registreren
The Claus Family 2
Film 2021

Waar kan ik The Claus Family 2 kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Claus Family 2 beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Jules Claus has embraced Christmas again and is getting ready for the busiest time of the year together with grandpa Noël. Everything seems to go according to plan, until Jules receives a very special letter with an intriguing que...

97 min. Komedie Familie Fantasie

Bekijk The Claus Family 2 op:

Apple TV+ Apple TV+ Kijk nu →

Details

Jaar

2021

Genre

Komedie, Familie, Fantasie

Duur

97 min.

Regie

Ruben Vandenborre

Acteurs

Jan Decleir

Mo Bakker

Bracha van Doesburgh

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Claus Family 2 uit 2021

In The Claus Family 2 spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Bracha van Doesburgh
  • Jan Decleir
  • Mo Bakker

The Claus Family 2 werd geregisseerd door Ruben Vandenborre.

Je kunt de film The Claus Family 2 kijken op:

  • Apple TV+