Waar kan ik The Coca-Cola Kid (1985) kijken?
Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Coca-Cola Kid beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).
Bekijk The Coca-Cola Kid op
Samenvatting
© Production Company
The Coca-Cola Kid
Verzonden door zijn Coca-Cola-bazen om marktonderzoek te doen in de Outback van Australië, merkt een jonge leidinggevende dat hij hoofden stoot met een lokale frisdrankmagnaat.OmniGuide-recensie
The Coca-Cola Kid
Verzonden door zijn Coca-Cola-bazen om marktonderzoek te doen in de Outback van Australië, merkt een jonge leidinggevende dat hij hoofden stoot met een lokale frisdrankmagnaat.Details
Jaar:
1985
Genre:
Drama Komedie
Rating:
Duur:
98 min.
Acteurs:
Bill Kerr
Eric Roberts
Greta Scacchi
Eric Roberts
Greta Scacchi
Trailer
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over The Coca-Cola Kid uit 1985
In The Coca-Cola Kid spelen o.a. de volgende acteurs:
- Bill Kerr
- Eric Roberts
- Greta Scacchi
The Coca-Cola Kid werd geregisseerd door Dusan Makavejev.
Je kunt de film The Coca-Cola Kid kijken op:
- Netflix