Waar kan ik The Double Hour (2009) kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Double Hour beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

Bekijk The Double Hour op

Samenvatting

The Double Hour

© Production Company

The Double Hour

Op de verkeerde plaats op het verkeerde moment neemt Sonia een kogel op het hoofd tijdens een kunstoverval. Ze overleeft, maar wordt achtervolgd door visioenen.

OmniGuide-recensie

The Double Hour

Op de verkeerde plaats op het verkeerde moment neemt Sonia een kogel op het hoofd tijdens een kunstoverval. Ze overleeft, maar wordt achtervolgd door visioenen.

Details

Jaar:
2009
Genre:
Misdaad Drama Mysterie
Rating:
Duur:
95 min.
Acteurs:
Antonia Truppo
Filippo Timi
Kseniya Rappoport

Trailer

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Double Hour uit 2009

In The Double Hour spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Antonia Truppo
  • Filippo Timi
  • Kseniya Rappoport

The Double Hour werd geregisseerd door Giuseppe Capotondi.

Je kunt de film The Double Hour kijken op:

  • Netflix

Assendelft Communicatie | KvK: 50264494 | BTW: NL002081998B66

Op alle beeldmaterialen rust het copyright van de wettige eigenaar.