Home / The Face of Love (2013)

The Face of Love
Film 2013

Waar kan ik The Face of Love kijken?

Actuele streaming-gids: zie hieronder op welke diensten The Face of Love beschikbaar is in NL en BE (streamen, huren of kopen).

A widow falls for a guy who bears a striking resemblance to her late husband.

92 min. Drama Mysterie Romantiek

Bekijk The Face of Love op:

Op dit moment niet beschikbaar om te streamen.

Details

Jaar

2013

Genre

Drama, Mysterie, Romantiek

Duur

92 min.

Regie

Arie Posin

Acteurs

Annette Bening

Ed Harris

Robin Williams

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over The Face of Love uit 2013

In The Face of Love spelen o.a. de volgende acteurs:

  • Annette Bening
  • Ed Harris
  • Robin Williams

The Face of Love werd geregisseerd door Arie Posin.